Chatbot

Bot list:
  Nick            Mask  

autobot autobot@chatplezier.com

Babel-Chat Babel-Chat@chatplezier.com
BerendBotje Berend@chatplezier.com
BigBrother BigBrother@chatplezier.com
BoomBot BoomBot@chatplezier.com

ChatBot ChatBot@chatplezier.com
chatplezier ChatBot@chatplezier.com
chatterszone ChatBot@chatplezier.com
Checkpoint Checkpoint@chatplezier.com

DinaBot DinaBot@chatplezier.com

Elfje Elfje@chatplezier.com
engeltje engeltje@chatplezier.com

Fantasy Fantasy@chatplezier.com
FeestBot FeestBot@chatplezier.com
FunChat FunChat@chatplezier.com

GamesBot GamesBot@chatplezier.com
Googelaar Googelaar@chatplezier.com

Happyness Happyness@chatplezier.com

KidsBot KidsBot@chatplezier.com
KnuffelBeertje Knuffel@chatplezier.com
Kwebbel Kwebbel@chatplezier.com

Leerling Leerling@chatplezier.com
lievebot lievebot@chatplezier.com
LoL-Bot LoL-Bot@chatplezier.com
LoveBot LoveBot@chatplezier.com

meesteres meesteres@chatplezier.com
MegaChat MegaChat@chatplezier.com
muziekwereld muziek@chatplezier.com
Mythania Mythania@chatplezier.com

PartyBot PartyBot@chatplezier.com
PiratenBot PiratenBot@chatplezier.com

RaceBot RaceBot@chatplezier.com
RadioChat RadioChat@chatplezier.com
RoomBot RoomBot@chatplezier.com

Senior Senior@chatplezier.com
Sherlock Sherlock@chatplezier.com
Snottebel Snottebel@chatplezier.com
SpongeBot SpongeBot@chatplezier.com
stampertje stampertje@chatplezier.com

tamarabot tamarabot@chatplezier.com
TextChat TextChat@chatplezier.com
TextRadio TextRadio@chatplezier.com
the-king the-king@chatplezier.com
tinkerbel tinkerbel@chatplezier.com
TopRadio  TopRadio@chatplezier.com

vlinderbot vlinderbot@chatplezier.com
VriendenBot ChatBot@chatplezier.com

WaakHond WaakHond@chatplezier.com
WaakPupBot WaakPupBot@chatplezier.com
webmaster webmaster@chatplezier.com
WoWBot WoWBot@chatplezier.com

Zonnestraaltje ChatBot@chatplezier.com

{-_-} ChatBot@chatplezier.com
{^_^} ChatBot@chatplezier.com

54 bots berijkbaar.
je kan een van die ChatBotje in jou kanaal zetten door:
/msg BotServ assign #kanaalnaam botnaam

als je gewenste chatbot niet in de lijst staat,dan kan je altijd een komen aanvragen in #Bots

Wij bestaan al 507 dagen, 23 uren, 18 minuten en 6 seconden lang!